Contact

Adres vereniging en vestigingsadres bureau:

Bezoekadres:
Noventa
Ried 11
9285 KK Buitenpost

T: 0511-542540
F: 0511-541355
E: info@noventa.nl

Bureau Noventa is op werkdagen bereikbaar tussen 8:15 en 17:00 uur.

Bureau Noventa

Harrie Steenstra Directeur - Bestuurder h.steenstra@noventa.nl
Gerrit Visser Beleidsmedewerker P&O g.visser@noventa.nl
Ieteke Bosma Medewerker P&O i.bosma@noventa.nl
Hanneke de Jong Medewerker P&O h.dejong@noventa.nl
Mascha de hek Officemanager m.dehek@noventa.nl
Louis Douma Administratief ondersteuner (geen dienstverband) l.douma@noventa.nl
Henk Visser Beleidsmedewerker ICT h.visser@noventa.nl
Doutzen Oppers Orthopedagoog/bovenschools specialist gedrag en leren d.oppers@noventa.nl

Beschikbaarheid:

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Harrie Steenstra 8:15 - 17:00 uur 8:15 - 17:00 uur 8:15 - 17:00 uur 8:15 - 17:00 uur 8:15 - 17:00 uur
Gerrit Visser 8:15 - 17:00 uur   13:00 – 17:00 uur 11:00 - 17:00 uur 8:15 – 17:00 uur
Ieteke Bosma 8:15 - 17:00 uur        
Hanneke de Jong 9:00 - 12:00 uur 9:00 - 12:00 uur   9:30 - 16:00 uur  
Mascha de hek     8:15 - 17:00 uur 8:15 - 17:00 uur 8:15 - 17:00 uur
Louis Douma   8:15 - 17:00 uur     8:15 - 17:00 uur
Henk Visser 8:15 – 17:00 uur 8:15 – 17:00 uur 8:15 – 17:00 uur 8:15 – 17:00 uur 8:15 – 17:00 uur
(om de week)
Doutzen Oppers   8:15 - 17:00 uur 8:15 - 17:00 uur
(om de week woensdagmiddag vrij)
8:15 - 17:00 uur 8:00 - 16:30 uur

Route